Everything's ok now.

12. července 2015 v 22:34 | M.
Jste to stále vy, když jste byli nakresleni? Nebo už je to někdo druhý, kdo vzniknul na papíře rukou kreslícího? A jak se to vlasně pozná?

Kolem projížděla auta. Jedno za druhým. Pomalu, nikam nespěchajíc se loudala vstříc svému cíli. Nic nenasvědčuje tomu, že jde o něčím zvláštní den. Jako každý jiný člověk musel ráno vstát, aby ho zachytil svými smysly a večer bude muset ulehnout, aby k němu mohl přidat sny. Přesto je ten den něčím zvláštní. Zvláštní tím, že byl prožit. Plnými doušky jedné ženy stojící na mostě. A miliony dalších.

Někdy věty nemusí dávat smysl. Ani být originální. Jsme jen vlastními výtvory, kopiemi, kresbami sebe sama, anebo ostatních. I naše slova taková jsou. Má psaná. Cizí vyslovená. Obrazem mysli, představivosti.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Christen | Web | 12. července 2015 v 22:47 | Reagovat

Zdravím admine,

máš moc krásný blog a moc se mi zde líbí. Nechci ti tady nějak spamovat blog nebo článek ale chtěla bych tě poprosit o jednu skromnou věc. Mám blog který je o grafice a o mém mazlíčkovi Ferdovi (morčátko). Svůj blog jsem přihlásila do soutěže u mé kamarádky a velmi by mě potěšila tvá podpora v podobě hlasu. Pokud budeš chtít a nebude ti to vadit tak mi hlad dát můžeš, budu jenom ráda. Jsem hned jako první ->> CHRISTEN na adrese: http://blowme.blog.cz/1507/sonb-4-soutezici-anketa . Předem ti moc děkuji a omlouvám se ti, zda jsem rušila nebo otravovala. Kdyby jsi chtěla hlas oplatit tak není problém, napiš mi hned do prvního článku komentář adresu a jak v soutěži jsi :). Zatím pa a předem děkuji :* .

Kristy a Ferdíček.
Infinite-silence.blog.cz

2 Ferdíček | 25. července 2015 v 14:04 | Reagovat

na koupališti? kterej blázen by si s sebou bral štětec.. a kde máš levou ruku?
CH toho křečka ti schvaluju, ale hlásek jsem Ti nedal, má blbý jméno!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama