Duben 2013

Melancholia

6. dubna 2013 v 14:51 | Mar-yeah
Nějak jsem se dneska rozevzpomínala. Jak je mi těch hloupých dvacet připadala jsem si poslední dobou hrozně dospělá. Ono se toho v posledním roce totiž strašně moc změnilo. A já nějak zapomněla na všechno, co bylo před tím. Hrozně podivně ze dne na den jsem vymazala všechno to, co bylo, co mě trápilo, co se mi už nehodilo.To škaredé především,

A tak se mi to nějak začalo po tom roce trošku vracet. Odstřihla jsem se od toho, co pro mě bylo dřív tak hrozně důležité a začala jsem žít jinak. Začala jsou toužit a doufat v jiné věci. A teď, když začnu vzpomínat, připadnu si tak hrozně vzdálená. Některé věci mě trochu straší, jiné mě rozesmutňují, další tam prostě jen tak jsou. A teď mě nějak napadá, co vlastně s tím. Přeci nezůstanu člověkem nevnímajícím svou minulost? Když přeci byla krásná, stačí si přečíst můj blog. (Nehledě na to, že je místy krajně depresivní.)

A nevím, co s tímhle článkem dál. Já totiž nevím co sama se sebou. Nevím co s tím, co bylo krásné, co bylo příšerné, co dělat. Všechno je jinak a půjde to teď nějak zkombinovat. Co bude dál? Je třeba nad tím přemýšlet, nebo to nechat být? A mohla bych taky někdy znát i odpovědi místo samotných otázek. A jsme zase u toho. Život by byl přece nuda. A to není.