Únor 2013

Six

28. února 2013 v 22:01 | Mar-yeah |  From my life
What can I say. Vždycky jsem měla tolik příběhů, tolik fantazie a tolik snů. Teď mám to čemu se říká život. A taky štěstí. Jasně, že se obávám, že mě opustí. Ale ne tolik, abych si ho řádně neužila. Dosti tedy zamýšlení se.

Před šesti lety, když mi bylo krásných 14 let, dostaly jsme s kámoškou šílený nápad. Neuděláme ze sebe modelky? Neuspořádáme módní přehlídku? Neuděláme z toho dobrou věc? Nepošleme peníze charitě? A proč jako ne?
Tak jsme to udělaly. Bylo to fajn. Trošku střelený, hodně zmatený, příšerně nedoladěný. Ale mělo to úspěch, spousta lidí se přišla podívat jak ta střeštěnost dopadne. Šestnáct tisíc povídáte? Tak málo? Rok na to jsme měli dvojnásobek. Nedávno jsem to počítala, celkem jsme už získali přes 176 000 Kč. Povede se nám letos překročit hranici 200 000? Jooo jsou otázky, které jsou ještě nezodpovězeny.
Ale tímto Vás, drazí blogeři, zvu do Blanska. Na jednu šílenou akci, několika šílených lidí, na které bude Česká Televize. Budeme slavní, jéééj! Ehm. Anyway, po šesté (a snad ještě ne naposledy) bude v Blansku Charitativní módní přehlídka pod mým vedením a to dne 16. března v 14:30 v Dělnickém domě. Pokud vás to zaujme mrkněte se sem:

http://prehlidka.bk.cz/
nebo sem:
https://www.facebook.com/Prehlidka

Budete vítáni.