Výkřik do ticha

12. ledna 2013 v 20:12 | Mar-yeah
Chci se zachránit z tohoto světa. Chci něco udělat pro tuto zemi, kde ještě nepochopili význam slova demokracie. Chci lidem vysvětlit, že není důležité proč ne, ale proč ano. Naivní snílek v krutém světě. Tak ale začíná většina velikánů. Jen aby se nám to nezvrtlo, komunismus byl taky dobrej nápad.
Jsou lidé slavní, populární a mocní, dávají slovo, peníze či činy k dobru a k podpoře jednotlivých lidí, aby něco změnili. A co my, co nejsme bohatí, slavní a nemáme žádnou moc? A přece chceme mluvit a křičet do světa. Změnu, jak to zpívá mistr Klus.
Ano. Nikdy jsem neřešila politiku.Ale všechno je jednou poprvé a proto chci říct, že můj hlas právem dostal knížepán a jeho dýmka a dostane je ode mě znovu. Protože z mé strany získal nejvíc slovíček pozitivního náboje.
Je to zcela nový pocit, bojovat za něco většího, něco co člověk hned vidí a napadá ho kvůli tomu spousta věcí. Co dál, jak mluvit a vyjadřovat, křičet či vysvětlovat.

Asi ze mě bude investigatvní novinář, bloger a nebo politik. To jsou mi vyhlídky na budoucnost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gob | 13. ledna 2013 v 12:46 | Reagovat

To jsme to dopracovali no :-/
(k první části)
To jsme to teda dopracovali :-D
(k poslední větě)

2 náký veselý číslo | 23. ledna 2013 v 2:03 | Reagovat

Nikdy jsem neřešila politiku.Ale všechno je jednou poprvé a proto chci říct, že můj hlas právem dostal knížepán a jeho dýmka a dostane je ode mě znovu. Protože z mé strany získal nejvíc slovíček pozitivního náboje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama