Photoshopky

15. března 2012 v 20:56 | Mar-yeah
Ty krásný umělý oči, vyžehlený tváře, růžová pusa. Jaký by to bylo kdyby holky z Photoshopu chodily po ulicích? Kolik kluků by si pobláznilo hlavu než by zjistili, že v hlavách mají jen ctrl+c a ctrl+v a že mají tolik neslučených vrstev. O tom klonování a žehlení nemluvě. Možná by to byl dobrej námět na horor...

Přenádherná dívka s prázdným pohledem a podivně lesklýma očima se vynoří za rohem. Její nepřirozeně dlouhé nohy na vysokých podpatcích přitahují uslintané pohledy všech přítomných samců. Na její tváři není ani jedna vráska a pootevřená ústa symbolizují smyslnost. Vysávají s nimi ze svých obětí všechen rozum. Pak si z nich dělají své nohsledy, aby jim každý večer nažehlovali tělo a zahlazovali nedostatky.

Blonďaté vlasy do pasu vlají v naprostém bezvětří. Téměř dvoumetrová dívka se blíží po temné noční ulici. Pod jednou z lamp stojí její dnešní oběť. Muž kolem dvacítky. Klape status na facebook na svém novém iPhonu. Ve chvíli, kdy se u něho objeví dívčiny nohy oblečené pouze v síťované silonky, zavětří. Následně uvidí odhalený výstřih bílého tička z něhož nenápadně vykukuje černá podprsenka. "Ahojky" zašvitoří dívka a nehledě na sníh okolo, se ve své minisukni posadí na blízkou lavečku. Chlapec málem neaktualizuje svůj status, jak je překvapen. Dívka se pokusí mrknout, ale dlouhé řasy jí to dovolí pouze z části. Chlapec však slepě přistupuje, lákán obrovským poprsím a smyslně vystrčeným jazýčkem. Jeho instinkty říkají, že je dokonalá. "Ahoj" hlesne tupým hlasem ovce a "nenápadně" kouká dívce do výstřihu. Ta se k němu otočí, stáhne si tričko ještě níž, jako by bylo léto a jí bylo hrozné vedro a odhalí tím leopardí vzor, jímž je vyzdoben spodek podprsenky. Chlapec se neudrží a čumí na její obrovská zvedající se ňadra, která se lesknou neviditelným potem. V tuto chvíli dívka útočí. Přilepí se na něj svými perfektně tvarovanými růžovými rtíky a rychle vysává zbytek chlapcova intelektu. Dílo je dokonáno. Posléze chlapec aktualizuje svůj Twitter: "Dnes jsem potkal lásenku svého života! Moc a moc tě milískuju!"

To je asi nejstrašlivější horor o jakém jsem kdy slyšela. A proč mám dojem, že se tak trochu děje i bez toho Photoshopu? Ona asi bude stačit tuna make-upu a umělý řasy. Vítejte v 21. století.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 meow | 29. března 2012 v 0:44 | Reagovat

jestli chyba nebude ve spojení dvacetiletý muž, a začínalo to být až vtíravě líbivé, kdybys to příště nekazila hororovou zápletkou

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama