10. 2. 2012

10. února 2012 v 22:35 | Mar-yeah |  From my life
Občas se cítím tak nesmírně silná. Jak kdybych měla lusknutím prstů (které mimochodem do teď nezvládám) ovládnout celý svět. Vyřešit každý problém a překonat každou překážku. Jako právě teď. :) Je to krása povím vám. Nestává se to moc často a taky to občas hrozně snadno pomine. Třeba teď. Stačí jedno nebo dvě slova jinak. Ale protože další depresivní článek se konat nebude, stačí se inspirovat těmi, co každý problém opravdu vyřeší. I když jsou třeba jen seriálovými postavami.

Přemýšlela jsem, že jsem dlouho nepsala o svém životě. Možná proto, že se mi zdál poněkud složitým a možná tajným. Ovšem vždy je tu i čas trávený zde před klávesnicí s internetovými přáteli a to se mi líbí. V posledních měsících also with Doctor Who and in last days with a genius called Sherlock. Promiňte mi ten přechod do angličtiny, myslím si, že tyto pány by čeština pravděpodobně urazila. Pokud ovšem někdy propadnete nudě, jak se o občas stává mně, tito dva pánové budou jistě v krátkém čase Vašimi nejlepšími společniky.

Rozhodně lepšími než jsou maturita, příhlášky na vysokou a přijímací zkoušky. Kdo by se zabýval takovými věcmi, když má mnohem lepší věci na práci. Přehlídku, focení, plakáty, nervní starší dámy, články a přátele. Na ty nesmíme zapomenout. Zvláště v plesové sezóně. A to by snad v té prázdninové euforii stačilo. Líbí se mi ošem, jak se můj styl psaní obměnuje s prýáě čtenou literaturou a sledovanými pořady. Interesting....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťka | Web | 15. února 2012 v 17:05 | Reagovat

tak takovýhle stavy opravdu moc často nemívám :D vlastně si ani nevybavuju, že bych ho vůbec kdy měla... ;) ale věřím, že je to fajn...
s vysokou ti držím palce. není to lehký a veškerá ta administrativa si vyžaduje pevný nervy, ale pak když je po všem, je člověk ještě radši ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama