Září 2011

Pět

7. září 2011 v 23:01 | Mar-yeah
A tak tam stál a nechápal to, co ona věděla celou dobu.

...protože ta věta patří do příběhu, který se ještě nestal a možná nikdy nestane, nerada bych k ní psala další části.

Víte, že už je to 5 let co vznikla slečna Mar-yeah, je to poznat, protože tohle jméno by si více nezvolila. Ale tenkrát to bylo jméno vyslovené pod hvězdami. První opravdová zamilovanost. Toho si váží do teď.
2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011
Kolik se toho za těch 5 let změnilo, kolik přátel slečna poznala. Kolik článků napsala a kolikrát s blogem přestala. A teď tu sedí a vzpomíná, že je skoro nemožné, aby už to byly vážně páté narozeniny.... Vlastně jsou to jen 4 roky víceméně aktivní činnosti a ten 5. rok je teprv přede mnou... Stejně jako 5. přehlídka teprve přijde a moje 19tiny taky ještě nebyly. Protože když jsem začínala, bylo mi krásných 14. První den posledního roku základní školy. To bylo to datum, vybrané né náhodou, ale naprosto úmyslně, aby se dobře pamatovalo.
Pamatuju si první design, první články i komentáře. Ach ty hrůzy, co jsem napsala. Ale člověk se mění a vyvíjí snad k lepšímu a rozumějšímu a nebo šílenějšímu, ale zajímavějšímu.

Bylo mi ctí, pro Vás psát. Bylo mi dnes překvapením, kolik je tomu už let... Tak dlouho a tak krátce přeci. A snad ještě mnohem déle mi bude potěšením...