Červenec 2011

Jen tak

29. července 2011 v 22:41 | Mar-yeah |  From my life
Občas slova nenajdou to správný pořadí ve větě. Svědu to na ně, neb se mi nechce přiznávat, že nějak nestíhám a nejsem schopná psát. Možná je to tím, že něco jako je "volný den" jsem tyhle prázdniny ještě nepotkala. Ty pracovní brigády mi vždycky připomenou, jak strašně moc chci vlastně studovat, abych se nemusela celý život dřít a neměla čas na lidi okolo. A ani s těma penězma to není žádná sláva.

Ale pak přijde den, kdy se válíte na trávě s fialovým deštníkem, přes který (ač to zní podivně) je svět růžovější. Je krásný mít tolik lidí, co o vás stojí, že je ani nestíháte vídat. Sice trochu nepraktický, ale duši to pohladí.
Ach hloupě se mi píše, když mám v hlavě milion informací stylu: Cha! Zítra jdu na Harrryho! A v neděli do práce! A musím si nabarvit vlasy na rubínovou! Doufám, že bude škaradě, aby bylo málo práce. A vůbec. Tenhle článek nedává vůbec smysl.

Z toho vyplývá, že je toho na mě asi malinko moc. Ale dokud se usmívám, budu vám to tolerovat. :) Jsou prázdniny (i když počasí si to nemyslí) a já je nebudu marnit.