Červenec 2010

Zázrak

24. července 2010 v 14:08 | Mar-yeah |  From my life
Zázrak.
Něco neskutečného, neuvěřitelného a nečekaného. V minulých stoletích jich asi lidé viděli mnohem více než nyní, kdy je vysvětluje věda. Viděli rozestoupená moře, zázračně uzdravené, přírodní úkazy, nadpřirozená stvoření a nedokázali si nic z toho vysvětlit. My to dnes většinou dokážeme, alespoň co se přírodních úkazů týče.

Ale.
My přeci máme zázraky. Přenádherné, překrásné a šokující zázraky.
Nevysvětlitelná udravení.
Kruhy v obilí.
Déšť v tomhle šíleným vedru.
Výhry v loterii.
Lásku.

Šance na zázrak? Asi jedna ku milionu.
To je ta šance, která vždycky vyjde v knížkách a filmech. Kulka vás nezasáhne přesně o jeden titěrný centimetr - zázrak. Taxík vždycky čeká jen a jen na vás - zázrak. Všechny ženy jsou přenádherné, dlouhovlasé a vypadají jako topmodelky po úpravě photoshopu - superzázrak.

Jenže.
Můj život byl vždycky jako z filmu. Ne že by teda na mě vždycky čekal taxík nebo bych snad vypadala jako Angelina Jolie, jen mi nachystal spoustu krásných životních scén. A šancí jednu ku milionu.

A tak se stal zázrak. Scénárista se smiloval, režisér dostal infarkt a hlavní hrdinka se vrhla do náruče upírovi Pattinsovi. Co to melu?!

Chci jen říct, že 14. 7. 2010 se MALI stal znovu skutečností. 

Na začátku prázdnin

4. července 2010 v 12:21 | Mar-yeah |  From my life
Prázdniny 2010
Asi budou ve znamení práce, což nevadí když za ni budou penízky. Ale taky chci aby byli ve znamení něčeho jiného.

Znáte takovej ten pocit, kdy stojíte na hraně a víte, že chybí jen krůček k tomu nenávratně se změnit? Neznáte? Poznáte! Stojím na ní a přepadávám kamsi do hlubin. Bojím se, že už tam možná padám. Doufám, že mi někdo podá ruku a zachrání mě, ale... Tentokrát už je to jiné. Nikdo nestojí za mnou a nehlídá moje kroky. Není tu nikdo, kdo by mě odtáhl od té hluboké jámy.

Jsem tu jen .

A strašně chci do té jámy nespadnout, na druhou stranu pak bych asi byla jako ostatní... Zapadala bych, nevybočovala jako teď. Možná bych tolik nepřemýšlela...

Teď se uvidí kolik mám v sobě síly, energii a vůle. Vždycky jsem byla pyšná na svou vůli. Tak doufám, že mě teď nezklame...

Ale jinak ty prázky docela jdou:
anatomie
anatomie
Slečny se učily anatomii lidského těla přímo na mně :D Uvažovali jsme, že začneme s masovou produkcí první živé učebnice... :)