Čas letí jako raketa

11. července 2008 v 20:19 | Mar-yeah |  From my life
Tak tohle je tak trochu omluva za mou endostatečnou přítomnost....
Poslední článek před třemi dny!!! Katastrofa! Omlouvám se návštěvníci... Ale to víte mm nabitý program... Abych vám tedy dosvědčila jak moc:
9.7. Středa
Samozřejmě od sedmi do dvou brigáda. Poté nálet na knihkupectní. Dostala jsem poukázku na knížku a tak jsem si šla něco vybrat než mi propadne. Proboha mě nesmí pustit do knihkupectví! Vykoupila bych to všechno a dalšícgh 1000 knížek si obědnala. Nakonec jsem ale přeci jen vybrala další díl z edice Úžasné Zeměplochy Sekáč. Už se těším až si to přečtu, pokud se k tomu někdy dostanu... přišla jsem domů tuším o půl čtvrté. ( Stavila jsem se ještě do pár obchodů :-P ) Celá zničená jsem došla k počítači, pustila si Simpsny a skoro usla. Než jsem se dostala sem vyrazila sem do místního letního kina na Václava :) ( O filmu bude ještě dnes :) ) a dom jsem sevrátila skoro o půlnoci, zničená a unavená jsem zalezla do postýlky a chrněla....
10.7. Čtvrtek
Práce, ráno jsem myslela že nevstanu, ale nakonec přeci jen. Odpoledne jsem se vydala do knihovny. ( Tu alespon nemusím vykupovat :-P ) A uspěla jsem :) Našla jsem magický román Frabato a konečně si můžu přečíst něco magicky pravdivého :-P Abych odlehčila onu napjatou magickou atmosféru doplnila jsem si svoji půjčenou knihovničku Erikem alias Faustem ze Zeměplochy a Mládím v hajzlu 3 :D Opravdu poučná literatura. Já debil si nechala bundu v knihovně takže jsem tam šla 2x... Odpoledne jsem procvičila na balónech v jednom " kroužku" a jen si na to vzpomenu bolí mě z té makačky břicho :D Večer jsem se záhadným ( opravdu že? :-P ) způsobem dostala mezi partu úžasnejch lidiček a večer jsem tak prosmála a prohrála BANGem :D
11.7. Pátek
Sladká opojnost posledního pracovního dne tohohle týdne :) Odpoledne jsem vyrazila s kámoškou Kiki do města. Vyzkoušela si nádherné šaty :) Přišla na to že musím zhubnout :) ( na čež jsem zpořádala zmrzlinovej pohár :D ) a prodrbala všechny známí :-P Krásný dámský odpoledne :) Teď mě čeká už jen spousta článků na blog :) Ale na to se těším :)
Už víte proč nestíhám?:-P
Your Mar-yeah
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťka ;) | Web | 12. července 2008 v 16:45 | Reagovat

ty máš vážně dost hektickej život. :D u mě by to takhle vypdalo, kdyby mi bylo dobře.. ;) bohužel už mi je několik dní dost zle, takže jenom ležim, leju do sebe zelenej čaj, jim suchý rohlíky.. :D prostě úžasná prázdninová idylka. ;)

2 Kickca | 29. července 2008 v 11:20 | Reagovat

co ty ybs bez knihovny delala vid:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama