Minuta po minutě...

14. dubna 2008 v 20:47 | Mar-yeah |  From my life
Poslední dobou jsem taková roztěkaná... Jsem mimo, bojím se novot vypadám z kolektivu... Nic moc, tak se omlouvám, že tu ted moc nejsem, ale za týden mě čekají příjmačky a já to prostě musím dát!
Tak o víkendu
Sobota - Spala jsem do devíti ;) Úžasnej pocit :D Jinak se nic moc nedělo...
Neděle - Mnohem zajímavější, dohodli jsme se s děckama že si zahrajeme fotbal :D No a přece je nenecham ve štychu takže jsem šla :D Hrálo nás 8 z toho třem bylo 19+ a ostatní byli kluci i když v mím věku :D A k tomu ještě jakýsi borečci co se přidali. Já jako fotbal neumím, ale tak co sranda musí bejt. No a jednou mě ten jeden kluk smetl, kdyby jste viděli tu reakci íč v háji ale on mě tam starostlivě sbírá jestli v pohodě :D Já vůbec nevěděla co je skoro se mě nedotkl :D Asi vážně vypadám jako "křehká dívenka"
Přišla jsem domů a sedla si za bráchem. Našel fptky z našeho puťáku. Byli jsme tam když mi bylo devět takže dobrejch 6 let zpátky.... Joo to byly doby. Tenkrát vznikla jedna dnes už lgendární hláška "Mě už bolí moc věcí" Bylo to tak jelo nás 6 a já byla druhá nejmladší a jediná holka :D No a hned první den jsme hráli fotbal tak jsem dostala zásah do ruky. No dobrý... Pak do nohy... přežít se dá všechno ale když jsem dostala ránu do hlavy tak to už jsem nedala. Jsem se tam rozbrečela s hláškou " mě už bolí moc věcí :D" Prostě legen "wait for it" dary.
Jsme se tak s bráškou bavili a vzpomínali na ty úlety když přišla babička. Donesla buchty atd.. No pak odešla a my kecali dál. pak ale brácha na mě mrknul at jsem ticho a nakoukl ze dveří a tam stála bábi a poslouchala o čem se bavíme :D Prostě špehující bábrle málem jsem umřela smíchy. Bábi jak detektiv schovaná za dveřma :D A já sem spadla ze židle :D
Na Markíze dávají pořad jménem "Elán je Elán" nejsem fanda té skupiny, ale ta soutěž mě zaujala. Nejprve tím, že ji komentuje Vilo Rozboril. Obdoba českého Leoše Mareše, ale mnohem lepší. Přijde mi že slováci jsou vůbcec víc uvolnění ;) No ale pak jsem se tam totálně zakoukala do jednoho sotěžícího Martina Filáka. Je čech a má krááásný oči. když nějaký tak tyhle! ;) Tak jsem tomu začala fandit a posílat mu hlasy. včera byl v posledním finále a bohužel nevyhrálm, ale jem si jistá že někdy pojedu na jeho koncert! ;)
Už jsem napsala spoustu slov a teprve jsem se dostala k dnešku :D
Dostali jsme výsledky CERMATú to jsou srovnávací testy který dělá hodně škol a byla jsem vžně docela spokojená. Z matiky jsem měla překvapivých 82% z češtiny 86.6% a z všeobecnehch 73.3% Prostě supr navíc jsem byla dobrá i ohledně umístění v kraji, škole i republice ;) prostě překvápko!
Nuda nuda a nuda co čekáte od školy? Až ak jsme šli hrát v těláku fotbálek :D Baví me to i když to neumím fakt :D No a ve výtvarce jsem kreslila krásnou ovečku! ;)
No tak dobrou noc dětičky je po Večerníčku :D
Your Mar-yeah
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jaynet | Web | 16. dubna 2008 v 12:26 | Reagovat

HEj s tou babčou si mě dostala:D mi silně někoho připomíná...:D:D:D asi tu mou:D roztěkání přejde se příjmačkama...aspoň u mejch kámošů to tak bylo:D mě to čeká za rok:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama