Sweet 15 years

24. března 2008 v 17:57 | Mar-yeah |  From my life
Tak dneska je ten slavnej den.... Je mi 15. Konečně... tý ho je to zvláštní, ale pořád se cítím jako dřív :D Žádná náhlá změna, jsem pořád ta stejná pratšěná holka, co za den spořdá klidně 3 čokolády. Ale stejně je to zvláštní vědět, že jsem v dospělé části světa. Je mi 15. Pardon musím si to párkrát zopáknout, protože to nemůžu pochopit. Jsem ted velká holka nebo jak řekl jeden můj kamarád slečna. A tak jsem se rozhodla udělat něco co jsem měla udělat už dávno. Jako svoje narozeninový předsevzetí :D ( Já vím že neexistujou, ale tak si je vytvořím "No problem" )
( Ten dort by se mi líbil :) )
Chci poděkovat všem gratulantům a všem okolo. Jsem na tomhle světě 15l let. Sakra 15 ( už toho nechám ) a myslím, že jsem to zatím docela zvládla. STejně se musím přiznat, že mě tedka tečou slzy, neb jsem hrozná citovka a když tak zavzpomínám v těch letech.... Bude mi chybět dětství. Ale to nevadí dneska slavím... Už jsem dostala dokonce dárky ;)
Nechci se moc chlubit ale zase malinko jo takže tak letmo. IDostala sem plyšovou ovečku, kterou jsem pojmenovala Méďa :D, spoustu kosmetiky, seriál Loveless ( Ten jsem dlouho chtěla ), stříbrný náušnice a hromadu peněz abyh si koupila to co doopravdy potřebuju :D Taky dokonce webový přánička takže díky holky ;)

Je mi 15!!! pardon tohle bylo naposledy :D

Your Mar-yeah
P.S. Co jsem dostala níže:

( to jsem fakt já :D )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vyber si

Ovoce 76.2% (279)
Zelenina 23.8% (87)

Komentáře

1 Jaynet | Web | 24. března 2008 v 18:52 | Reagovat

znovu přeju všechno nejlepší! Seš moc fajn holka a já i můj blog (a můj vlezlej mozek:D) moc a moc gratulujeme!

2 Peťka ;) | Web | 25. března 2008 v 17:15 | Reagovat

bože  a já to o den propásla!!!!! velká omluva a zároveň velká gratulace!!!! ;) doufám, že sis ten den krásně užila.. ;) já jsem taková, že mi všechno dojde až pozdějc, tak ty snad máš lepší postřeh ;)

přeju ti všechno krásný, spoustu zdraví, štěstí, pohody, klidu a míru, úspěchů, bohužel i penízek, páč bez těch to dneska už nejde, pak dobrých studijních výsledků, kamarádů, kteří nezradí a samozřejmě tu big love!!! ;) ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama