Cesta nasvícená reflektory, úsměv na tváři a jde se do toho

7. března 2008 v 20:11 | Mar-yeah |  From my life
Zítra uběhne týden od chvíle, která hluboce ovlivnila můj život.
Bylo přesně sedm hodin, když jsem zaklapla zvonící budík, oblíkla se, zhluboka se nadechla a vydala se vstříc poslednímu a nejdůležitějšímu dnu organizace naší charitativní přehlídky. Hned od začátku jsme zařadili bleskové tempo, sál už byl sice docela nachystán stejně ale byla spousta věcí co udělat. Když to hodně zkrátím, dostanu se prostě k tomu, že přeložit moderátorovi názvy modelů, sehnat jejich peněžité ohodnocení, poradit 20 modelkám jak se oblíct a při tom se nachystat je docela záhul. Čas utíkal a tak jsme začali se zkouškou chození, úsměvů, úklonek atd. Díky mímu kámošovi Tomovi jsem na palici měla nááádhrnej účes a začala jsem být vážně spokojená. Šokem, ale pro mě bylo když za mnou přišel pán s kamerou v ruce a slečna s mikrofonem abych jim řekla něco o naší akci. No radši nechci vidět jak to dopadne :D
Do začátku akce zbývala jenom chvilka na poslední doladění, nakouknutí do sálu, sehnání modelek a organizátorů dohromady a bylo to.
Musím přiznat, že se mi za oponou neuvěřitelně klepali kolena, do popředí vystoupil náš moderátor Víťa Šaroun a naše neuvěřitelné dílo, splácané neobratnýma rukama puberťáku začalo. Víťa se přivítal s publikem a vyvolal nás - autorku nápadu - Terku Musilovou a mě organizátorku. Těch pár "duchaplných" keců co jsem vyplodila asi nezapůsobilo nejhůř a tak jsem spokojeně zmizela zase do zákulisí. Naposledy jsem všem popřála hodn štěstí a vyšli jsme...
( Já a moje sestřenka Elinka [ Snad poznáte která jsem já ne? :D ] )
Modelky kráčely po dvou vždy v určených intervalech a usmívali se do publika a já se zhluboka nadechla. To co jsem plánovala a chystala přes čtyři ěmsíce se proměnilo ve skutečnost a já vykročila vstříc reflektorům a tvářím publika. V krásných béžových šatech jsem procházela uličkou s pohledem upřeným do neznáma a usmívala se. Byla jsem snad trochu v euforii neb jsem se proměnila u kačátka na labuť a stala se ze mě na pár chvil modelka. Když začala druhá část v jiných modelech už jsem se sebejistě usmívala. Ty šaty jsem si zamilovala a asi vs nepřekvapí že jsem si je i koupila. Asi nepochopíte tem pocit, když stojíte před publikem, usmíváte se a pozorujete ty tváře, které se baví na VAŠÍ akci.
Vidělali jsme přes 15 tisíc a sterašně si to užili. Pokud jste to nesthli nebojte se. Bude další to mi věřte, nejspíš příští jaro a že by do té doby nic nebylo to se taky nemusíte bát. Jen ještě nevím co... ALe nás něco napadne... ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Síť?

O2 29% (73)
T-mobile 43.7% (110)
Vodafone 19% (48)
Jiná 8.3% (21)

Komentáře

1 Vanda | Web | 8. března 2008 v 10:32 | Reagovat

nejsi ta malá??? XD ne kecááám ... teda, to musel být zážite a tak ti gratuluju k úspěchu :) určo sis to užila heh

2 Cliché | Web | 8. března 2008 v 12:57 | Reagovat

Prostě .... uplně nepopsatelně vás obdivuju!! A ty černý šaty se mi strašně líbí!!! Chce to kuráž a píli a vy jste to dokázali!

3 Peťka ;) | Web | 8. března 2008 v 15:23 | Reagovat

tak to je vážně krásný!!! hrozně vás obdivuju, že jste se do toho takhle pustili a strašně gratuluju, že to tak dobře dopadlo!!! zasloužili byste metál!!!! ;)

4 Pint | Web | 10. března 2008 v 19:21 | Reagovat

A mužeš dodat že sis ty vlasy furt prohrabovala, takže s toho učesu nic nezbylo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama