Bláznivý sny

22. března 2008 v 10:58 | Mar-yeah |  From my life
Ty sny co se mi občas zdají, jsou dost šílený. Třeba dneska se mi zdálo o lyžařské hře plné šifer, hádanek, starých tapet a neznýmích labyrintů. Bylo to strašně divný, střídavě jsem lyžovala pak zase plavala nebo běhala. Bylo to divný... Zvlášt když sen ukončila obří chodící jahoda se slovy " Omlouvám se , ale čas pro vaši hru vypršel"
Není tp první zvláštní sen co se mi zdál, dostávám se i do takových vymožeností, jako jsou titulky na konci snu s hrajícími postavy. Popřípadě animované prostředí. Nebo všemožné soutěže a výhry či prohry. Smrtelné katastrofy nebo skok bungee jumping. Já a moje sny to je prostě jedna věc. Není noc co se mi něco nezdá. Asi mám málo využitou fantazii a tak si ji vybíjím ve snech. Každopádně mi to vůbec nevadí ( zvlášť v některých případech ;) ;D )
A co vy zdají se vám sny? Napište mi o těch nejšílenějších ano? Uvažuju že bych sem začala popisovat svoje sny jako příběhy co myslíte?
Your Mar-yeah
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vyber si

Ovoce 76.2% (279)
Zelenina 23.8% (87)

Komentáře

1 Jaynet | Web | 22. března 2008 v 12:41 | Reagovat

skvělý nápad...:Dmě se jednou zdálo, že Ville Valo z HIM a Tarja Turunen (bývalá zpěvačka Nightwish) byli moji rodiče:D...:o)

2 Baruše - NK forever ♥♥♥ | Web | 22. března 2008 v 15:50 | Reagovat

jj někdy jsou dost drastický :D ale mě se často zdají noční můry, takže bych mohla psát horory :D

3 Vanda | Web | 22. března 2008 v 18:11 | Reagovat

mno já začínám abstinovat pro nedostatek snů a nebo se mi něco zdá a já si nemůžu vzpomenout, co tam bylo. To si ještě pamatuju, jak jsem byla malá, se mi zdálo, že jsem Sněhurka :D No jsem chtěla utéct nejdřív před vlkem, který na mě zaútočil, ale to jsem se zamotala do šňůr, které byly rozvěšené všude kolem. Pak tam byl sedm trpaslíků, kteří mi pomohli. No ten sen se mi zdál 2x po sobě a pamatuju si na něj až do dnes. Další zajímavý sen byl, že jsem byla na chatě s mamkou a bráchou a taťkou, ale byl tam i Harry Potter, prof. McGonagallová a prostě celý kouzelnický svět. Byly zrovna záplavy a já se snažila tu vodu udržel od chaty kouzly XD. No ale bylo to šíleně pestře barevné. Pokud někdo hraje WoW tak asi tak to bylo barevný XD a víly ... juu kéž by se mi to zdálo ještě jednou. Mě tam pěkně seřval prof. Moody XD málem jsem dostala jeho dolí do hlavy :D ... no a teď už nic moc. Se mi cosik zdálo se Sasukem ... no, ale to je tak vše XD

4 z | 22. března 2008 v 18:12 | Reagovat

Ahoj všichni, jen vám chci říci, věřte či nevěřte, splnilo se mi přání, které jsem měl, a znám další lidi, kterým se to též splnilo, takže nic neztratíte tím,že to zkusíte.

Nevěřím na čáry, ale..............pracují se mnou dva kolegové, kterým se to přání splnilo, takže vám přeji hodně štěstí.

Hodně lidí si není jistých, co by

v životě chtěli.

Dostal jsem tento list přes přítele, udělal jsem, co mi řekl a po týdnu se stalo skutočností to, co jsem si přál.

Tady je přesná kope, takže: funguje

to !

Řekni si pro sebe jedno jméno chlapce nebo děvčate, s kterým by jsi chtěl-a být (3x).

Mysli na něco, co by jsi chtěl-a dosáhnout v průběhu příštího týdne a řekni si to pro sebe (6x).

Kdybys si měl něco přát, co by to bylo? Řekni si to pro sebe! (9x).

Mysli na něco, co by jsi chtěl aby se událo mezi tebou a osobou na kterou jsi myslel-a při prvním obrázku a řekni si to pro sebe 12x.

Teď je tu náročná část, vyber si jedno přání z těch na které jsi už myslel-a, zkoncentruj se na to přání jak jen můžeš a nemysli na nic jiného jen na to přání.

Teď řekni svoje poslední a konečné přání vzhledem k přání, které jsi si vybral-a.

Teď když jsi toto dočetl-a, máš hodinu na to, aby jsi to poslala 15ti lidem a Tvoje přání se stane skutočností do týdne.

Čím víc lidem to pošleš, tím plněji se zrealizuje tvoje přání.

Kdyby jsi chtěl-a ignorovat tento list, opak sa ti stane skutečností.

Nebo

se to nikdy nestane..

5 draven | 26. prosince 2008 v 3:22 | Reagovat

začni popisovat svoje sny jako příběhy..  (mám náladu se pořád usmívat P)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama