Start 8:30

18. února 2008 v 8:30 | Mar-yeah |  From my life
Tak prácě teď by jsme měli nasedat do aut a vyjíždět do Rakouska za nádherným lyžováním. Pokud ale nenastane neočekávaný zvrat vidím to na to, že já i moje máma se teď malujem, táta naštvaně pochoduje kolem přeplněného auta a reptá, jak toho můžeme mít toli. A brácha se raduje, že má zase tolik káblů k tolika nepotřebným věcem. Pes se může zbláznit, že ho opouštíme a ješí na celou ulici. Kočky místo toho zasedli strategickou pozici přímo před předními koly našeho auta.
Když 8:40 zazvoní telefon, je naprosto jasné, že volají naši kolegové Bacíci, kteří zapomněli nejméně tři věci a musí se vrátit. Proto přijedou o 10 minut později a přitom zapomenou alespoň jednoho člena rodiny.

Pokud již je 8:55 trhá si tatínek vlasy neboť já jsem si málem vypichla oči tužkou, mamka si rozmazala makeup a brácha zapomněl foťák. Hystericky vykřikuje, že s náma už nikam víckrát nejede a kde jsou ti zatracení Bacíci! Pes se mezitím přidá k němu a vypadá na Zánět hlasivek. Babička s dědem si vzpomenou že neví jak krmit kočky / psi / sebe a zasypou nejlépe mně šílenými dotazy.
9:15 vyjíždímě z Blanska s bručícím taťkem za volantem, mamkou která si konečně douravuje make-up, bráchou zamotaného do foťáku, sluchátek a s pohodovým výrazem na xichtu a se mnou, která naprosto nechápe, kde se vzala v takovéhle rodince....
" Šťastnou cestu!" dodatečně ještě zahlaholí mírně zpomalení prarodiče...
Your Mar-yeah
P.S. Zajímalo by mě jak moc jsem se trefila :D Ale myslím, že dost... Tak arricederci!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vyber si

Ovoce 76.2% (279)
Zelenina 23.8% (87)

Komentáře

1 Peťka ;) | Web | 18. února 2008 v 15:08 | Reagovat

ať žije cestovní horečka!!!!! :D jinak přeju krásný lyžování a aby sis to tam co nejlíp užila. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama