Prďácká sobota

16. února 2008 v 21:46 | Mar-yeah |  From my life
Jak já nesnáším slovo " prďácká" ! Když jsme byli jednou s nama, bláznivá maminka si vymyslela, že v Praze obleče tátu. No a zalezla do tak příšernýho obchodu, kde bláznivá prodavačka oznamovala o nejšílenějších a "nejúžasnějších" modelech že jsou prďácký! Málem jsem jim tam jeden model pozvracela, jak mi bylo blbě... Nechápu jak mě to napadlo.
Ale ten den byl supr. Jen ráno jsem myslela, že nevtanu. Ležela jsem v posteli a přemýšlela, jak mě můžou bolet i bříška prstů. Nechápu jak jsem se vysápala z postele, ale byl to nadlidský úkol. Hodinu jsem uvažovala nad tím, že už nikdy nepůjdu do posilky. Pak jsem si to rozmyslela ( vzhledem k tomu, že moje bříško stále nenabylo obvyklých "měkkých" rozměrů ).
(print image)
Naštěstí opadla ranní nepohyblivost a my jsme Bárou vypadi na bruslák. Baru máš maxi poxhvalu už ti to mega jde! :) Byla to sranda, pokecali jsme, zasmáli se a bylo to supr. Pak jsme se vydali do cukrošky :) T bylo snad supr ještě víc :D I přes Bářin šílený nápad objednat si NA VEŘEJNOSTI větrník :D společnými silami jsme to nakonec zvládli. Dalším šíleným nápadem byl piknik na nádru. Problém byl v tom, že jediný teplý místečko se opravovalo, tak jsme mrzli venku :( A já jsem požírala Bářiny zledovatělý pendreky :D Ale byly výborný měly svoje osobní kouzlo :):):)
Your Mar-yeah
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťka ;) | Web | 17. února 2008 v 9:46 | Reagovat

tak koukám, že jste si to parádně užily.. :D to je dobže. ;) člověk si má všechno řádně užívat!!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama