Praha... Dojmy za jeden den ( a že jich není málo...) :D

3. prosince 2007 v 15:18 | Mar-yeah |  From my life
Čusík lidišky
Tak jsem se vrátila z velkoměsta jménem Praha do zapadákova jménem Blansko. A jsem strašě ráda. V praze jsem byla pár hodin a za pár hodin jsem poznala že bch tam asi nevydržela dýl jak dva týdny. Všude miliony lidí, nadšených turistů, památek. To není nic pro mě :D Kvůli mamince jsme se šli mrknout do Palladia. " Teda páni...!" je prosím jediná moje upřímná reakce. Tolik obchodů s tolika hadříkama a vším možným. WOW sem iznámila at mi nechaj tak 30000 a ůžou jít já zůstávám :D Bohužel mi to neprošlo :( nevíte proč??

Mrkli jsme se na Staromák, zase sem nepochpila proč se kupa turistů cpe kolem orloje jeden na druhým asi 100 - 200 lidí a čumí na hodiny :D:D Asi to neznaj... Teda Vánoce v Praze za světla nemají moc atmosféru... všude stánky, párky, Cola,... Ale po tmě je to moc hezký.. Nejhezčí to musí být tak o půlnoci ale to sem neviděla...
Karlův most nemá čím zklamat :D A metro mě zklamalo už před tím. Včera mě tam očumovalo jakýsi tlustý prase tak 50 bléééé. Nechápu jak to někdo mže snášet třeba každej den.
A divadlo kvůli kterýmu jsme tam jeli. Jmenuje se Ta Fantastika. Už jsem tam byla několikrát dřív ( Excaliber, Obraz Doriana Graye ) no a včera to byla Dáma s kaméliemi...Musím přizant že se mi asi líbil nejmín Excaliber mě prostě tenkrát dostal ( dkonce mám i od rodičů tričko s nápisem Mor na ty vaše hrady z čehož většina lidí nemlže...:D) a Obraz Doriana Graye měl zase supr atmošku. Ovšem pochlubím se včera jsem tam viděla Střihavku a Báru Basikovou - ti tam hráli... A aky se přšli mrknout Prachař s Lindou Rybovou ( pokud znáte z Ordinace v Růžové zahradě ) no měla sem dost přiznávám :D Já slavný osobnosti normálka nepotkávám :D
Jsem moc ráda ž už jse v našem městečku....
Your Mar-Yeah
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Počítadlo

Tady :o) :o) :o) 100% (833)

Komentáře

1 Mr Luky | 8. února 2009 v 16:08 | Reagovat

Ale na Prahu by sis časem zvykla, ale osobně sem rád že bydlim na okraji města v rodinym domečku v centru bych bydlet nemoch :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama