Keanu a já

25. listopadu 2007 v 11:04 | Mar-yeah |  Keanu Reeves
Keanu a já - no nadpis hroznej ale co. Napadlo mě že ke každý osobnosti co tu mám napíšu cztah co mám k ní. A začnu Keanem, neboť je to nejstarší historie.
Určitě si vzpomenete na " Dobu Metrixu" začalo to prvním dílem v roce 1999, to mě bylo 6, al bráchovi devět a tohle byla přesně scifi podle jeho představ. První díl jsme měli doma okamčitě a s ním i film o filmu " Neovské" brýle, časáky o Metrixu a spostu blbostí. No a byl to starší brácha a já nesměla být pozadu tak jsem se na film mrkla a v té malinké hlavnce se usídlilo ž Keanu je prostě hezkej :D ( u ě obdivocání hezkejch kluká začalo v brzkém mládí :D ) No a na to přišla dvojka a trojka A Neo alias Keanu byl hezčí a hezčí. Prostě jsem do něj scvokla, krásný černý vlásky, milej úsměv, statečnej, zachranuje svět atd...
To mě samo později přešlo, plakáty doma moc nemám ale místo u mě má pořád. Ráda se mrknu na filmy ve kterých hraje a jsem ráda že mám toho praštěnýho staršího brara co mě k němu přivedl ;o)
Obrázek “http://www.librarising.com/astrology/celebs/images2/KL/keanureeves2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
↑ Kdo by odolal...:D↑
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Počítadlo

Tady :o) :o) :o) 100% (833)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama