Listopad 2007

Xichty :D:D:D

30. listopadu 2007 v 17:51 | Mar-yeah |  Vtipy
Z některejch mám dost :D :D :D
Vyděšená holka
↑ Já to vážně nejsem :-D ↑
Správná kubánka
↑ Takhle se to dělá :D↑

Pán prstenů - informace

30. listopadu 2007 v 17:14 | Mar-yeah |  LOTR
Společenstvo prstenu:

Český název: Pán prstenů: Společenstvo prstenu
Originální název: Lord of the ring: The Fellowship of the ring
Na ČSFD: 60. místo
Čas:
178 min
Režie: Peter Jackson
Herci: Elijah Wood, Viggo Morstensen, Orlando Bloom, Christopher Lee, Domonic Monaghan, Sean Bean, Cate Blanchett, Ian Mune, Billy Jackson Liv Tyler, Billy Boyd, Ian McKellen, Hugo Weaving, Craig Parker,....

Friends Forever!!!

30. listopadu 2007 v 15:26 | Mar-yeah |  From my life
Hojec! xD
Jak jde život? Můj je teda drsně urychlenej a zaneprázdněnej :( Hned se k tomu dostanu. Nejdřív vác chci kapku nalákat co tu bude:
  • Snad obsah Pána Prstenů pokud mi to zase nebude stávkovat
  • Možná taky Pirátů
  • Nějaký vtípky
  • A další Bleskovku ;o)
Tak jak jsem slíbila trošku ze života. Mám dojem že s blížícím se koncem roku všechno nabírá na obrátkách a lidi cvokatí a blázní. Normálka kámoška dneska oznámila že:
" Ale já to zkoušela se všema" ( myslela matematický příklady :-D )
A celá třída padla. Já dostala záchvat smíchu z utopené andulky a když jsme si s kámoškou vo hodině psali aby nás učitelka nenachytala tak extrémně potichu. Tak jsem ten papír omylem stiskla takže to zašustilo přec scelou třídu a my se rozchechtali jak blbí...( Ja wim že nesu normální )
K nadpisu...
Všichni lidičky co mě znáte aspon tušíte jaká jsem ;o) Dneska jsme s Kikinkou S. řešili citát:
" Představte si že je tohle vaše poslední minuta a že máte poslední možnost zavolat lidem a říct jim co k nim cítíte... Tak na co čekáte?"
Takže co z toho plyne? Rozodla jsem se vám poděkovat. Těm kterým pro mě tolik znamenají a že jich není málo a je tu i jeden kterému bych chtěla říct něco víc, ale neboj někdy se to dozvíš...
Takže chci poděkovat těmto
Báře - mé nejlepší kámošce za to že mi tolikrát pomohla
Terce M., Monče Č. a Kiki S. - Za skvělí kamarádství a podržení v nejhorších chvílách
Jolče - za skvělý frániny :D A Domče za 9 let přežití :-D
Všem kterým jsem si kdy vylila srdíčko a oni mi pomohli.
A taky všem klukům sice jste občas na zabití ale jindy...
Tak díky no. Mám nějakou sentimentální náladu...Dárečci mějte se ;o) :P
Your Mar-Yeah

A lot of things

27. listopadu 2007 v 14:35 | Mar-yeah |  From my life
Čawes tvorečkové!!!
Sry že jsem tu včera nebyla ale ono se toho děje strašně mioc a já nic nestíhám. Namočila jsem se asi do 5 akcí, který jaxi občas i sama organizuju nebo aspon teda účinkuju. Jen pro začátek EKOtým, charita, čert na Hořicíxh, anděl ve škole, beseda s nějakým vojákem nebo co a ještě prý nějaký soutěže....
No začnu s EKOtýmem, proto jsem se všera ulila že školy heč :D:D No naša škola se zapojila do projektu EKOškola a vzhledem k tomu že nás Někdo absolutně netuším kdo ) vybral do EKOtýmu tak jsem jela na zaškolovací EKOseminář. A málej jsem zcvokla z EKO. My se bavili nejen o EKOlogii ale také EKOnomice že naše škola získá mezinárodní titul EKOškoly a musím se zapojit do EKOlogických projektů :D:D:D No asi tak horší než škola to být nemůže ( aspoň doufám :D )

No pak charita. Včera jsme se domlouvali s jediným oficiálním člověkem co to dělá a vypadá to zatím dobře, pro ty co nevíte bude to burza výrobků modnípřehlídka s dražbou oblečení a výtěžek půjde na děti do Afriky. Takže myslím že to je super nápad a hraju si na organizátora :D:D Doufám že to dobře dopadne, modelky a dokonce i nějaký modely máme a teď to chce sponzora a tak ;o)
No hned jak jsem včera vypadla z organizační schůzky valila jsem domow a zase zpátky protože jsem zjistila že mi před týdnem prošla knihovna!!!! Ubohých mých 63 korunek co jsem tam nechala :(:(:(:( :D No aspon za to můžou kouit nějakou bestovou knížku :D Jakmile jsem doklopýtala zase dom bylo už půl čtvrté cpž a to že jsem neměla školu ani nic takowyho je teda dost děsný. No a to jsem musela uklidit a tokový ty kravina načež se teda ve čtyři spokojeně rozvalím do křesla a ani ne pár minut potom dovalí mamka jestli nechcu do divadla! A prý s jedněma známýma a honem at se rpzhodnu....ect. No takl jsem jela. Vrátli jsme se v jedenáct ale moc se mi tam líbilo a hlavně Něco mě potěilo ;o) ;o) ;o) :-*
Prostě nestíhám dneska jsem ještě ve škole chytala nějakou další soutěž a cosi kdesi. Prostě blázinec první kategorie. Do toho ještě skládám básničky v hodinách :D protože mě to chybí a doma nestíhám :( :D
I said that´s this is very crazy world :D:D: ( And I am so crazy too :D )

Your Mar-Yeah
P.S. Lidičky dík za vaši zvětšující se návštěvnost :D Ve středu to bylo 34 lidiček a v neděli dokonce 39!!! Thanx you very much ;o) :-*

Řetězák od Berushky

25. listopadu 2007 v 19:48 | Mar-yeah |  News
Dobře..tak začneme.. :)Máš noc, nebo den??
Viděla bych to na večer. Tma jak v pytlu ale nocí bych to asi nenazvala...
Jaký používáš sprchový gel??
Nějakej z oriflamu - jogurt + broskev úplně božsky voní
A šampón??
Fructis, ty taky krásně voní ;o)

Za jak dlouho jdeme do školy?? =(
Hehe ja se zítra válím doma takže až za dlouho :D:D ( představte si strouhání mrkvičky :D )

Máš rovné, nebo vlnité vlasy??
No hodně se mi to měnilo momentálně docela rovné s vlnama na koncu

V kolik chodíš obvykle spát??
Jak kdy, po desátý lehám k Pratchettovce a podle toho jak je to zajímavý a napínavý usnu
Nebudu tě už dál trápit :o) Napiš 3 blogy/weby co budou pokračovat..:) Nenarušuj význam Řetězáku prosím.. a napiš ty blogy..
No tak když tak chceš, tak třeba Vandu, Pamčulka Z. a BarunQa

Ceny za 2. Bleskovku

25. listopadu 2007 v 17:01 | Mar-yeah |  Bleskovky
Ceny za druhou Bleskovku. Doufám že se líbí ;o)
+ Jednotlivý

Orlando - fotky

25. listopadu 2007 v 16:31 | Mar-yeah |  Orlando Bloom
http://www.wallpaper.cz/primo/old_ir/orlando_bloom--400x300.jpg

Obrázek “http://af.2i.cz/fotky/5047/orlando-bloom-1161014014.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Orlando podle ČSFD

25. listopadu 2007 v 15:36 | Mar-yeah |  Orlando Bloom
Do roku 2001 téměř neznámé jméno. Poté známe po celém světě. Jedna z hlavních postav trilogie PÁNA PRSTENŮ za sebou nemá příliš moc filmů, ale to se asi brzy vše změní. Je mladý a je teprve na začátku své cesty a už má za sebou nělikok trháků.

Julia - fotky

25. listopadu 2007 v 15:06 | Mar-yeah |  Julia Roberts
Obrázek “http://www.misdivas.com/blog/wp-content/uploads/julia_roberts_.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://web.syr.edu/~lemoise/originals/Images/JULIA%20ROBERTS.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Julia Roberts podle ČSFD

25. listopadu 2007 v 14:57 | Mar-yeah |  Julia Roberts
Julia Fiona Roberts, narozená 28.10.1967 jako dcera príležitostné herečky a prodavače vysávačů, má dva starší sourozence - brata Erica a sestru Lisu. Když měla Julia čtyři roky, rodiče sa rozvedli a o šest roků později její otec zemřel na rakovinu. Díky silným dioptriím a velkým ústům si v čase dospívaní užila hodně posmešků. V tom čase měla velký sen - stát se veterinářkou. Po ukončení Campbell High School sa spojila s dvěmi staršími sourozenci a spolu navštevovali hodiny herectví.

4. Spřátelený blog

25. listopadu 2007 v 11:22 | Mar-yeah |  Spřátelené blogy
Takže 4. Sřátelený bloček je Terky ( Hvězdičky ) a najdete ho na adrese terkazviratka.blog.cz Je hlavně o zvířátkách a je úplně skvělej ;o)

Teri sices nechtěla dárek ale tak třeba se ti bude líbit:

Keanu a já

25. listopadu 2007 v 11:04 | Mar-yeah |  Keanu Reeves
Keanu a já - no nadpis hroznej ale co. Napadlo mě že ke každý osobnosti co tu mám napíšu cztah co mám k ní. A začnu Keanem, neboť je to nejstarší historie.
Určitě si vzpomenete na " Dobu Metrixu" začalo to prvním dílem v roce 1999, to mě bylo 6, al bráchovi devět a tohle byla přesně scifi podle jeho představ. První díl jsme měli doma okamčitě a s ním i film o filmu " Neovské" brýle, časáky o Metrixu a spostu blbostí. No a byl to starší brácha a já nesměla být pozadu tak jsem se na film mrkla a v té malinké hlavnce se usídlilo ž Keanu je prostě hezkej :D ( u ě obdivocání hezkejch kluká začalo v brzkém mládí :D ) No a na to přišla dvojka a trojka A Neo alias Keanu byl hezčí a hezčí. Prostě jsem do něj scvokla, krásný černý vlásky, milej úsměv, statečnej, zachranuje svět atd...
To mě samo později přešlo, plakáty doma moc nemám ale místo u mě má pořád. Ráda se mrknu na filmy ve kterých hraje a jsem ráda že mám toho praštěnýho staršího brara co mě k němu přivedl ;o)
Obrázek “http://www.librarising.com/astrology/celebs/images2/KL/keanureeves2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
↑ Kdo by odolal...:D↑

Keanu - fotky

25. listopadu 2007 v 10:50 | Mar-yeah |  Keanu Reeves
killer.jpg Keanu Reeves image by beautiful49

keanu_reeves_087.jpg Keanu Reeves image by beautiful49

Keanu podle ČSFD

25. listopadu 2007 v 10:40 | Mar-yeah |  Keanu Reeves
Keanu Reeves byl vždycky velkou neznámou. Novináři s ním už ani nekomunikují, nebo vědí , že na každou druhou otázku by odpověděl "no comment" a na otázku jestli je nebo není homosexuál by odpověděl něco ve smyslu? " Ne ale nikdy nemůžete vědět...." Kořeny jeho plachosti a uzavřenosti sahají až do jeho dětství. Matka Patricia byla se svými dětmi neustále na cestách a Keanu spolu se sestrou Kim se jí narodili při dlouhodobém pobytě v Beirutě. S otcem Samuelem Reevesem nestrávil hodně času, protože byl kriminálník a drtivou část své existence strávil ve vězení. Potom, jak se jistého času Patricii nepodařilo uspět jako striptérce, přestěhovali se do New Yorku, kde se seznámila s režisérem Paulem Aaronem. Jako "plnohodnotná" rodina se hned na to přestěhovala do Kanady, no manželství jim nakonec vydrželo jenom jeden rok. V následujících letech se Patricia vdala ještě dvakrát, neúspěšne. Všechno toto cestování a rodinné problémy způsobily, že Keanu neměl vůbec možnost poznávat blíže lidi a navazovat jakékoliv silnější přátelství. To se zrcadlilo taky na jeho studentských výsledcích - vždy patřil k nejhorším.

Jako lak na nehty

25. listopadu 2007 v 9:39 | Mar-yeah |  From my life
Hojec bytosti! :D Y( Sorry za bytosti ale došlo mi že sem taky chodim a nevim nevim jestli bych byla uznána človkem )
Dlouho jsem nepsala o svém malém živůtku ( Tři dny jsou dlouhá doba )... Popravdě je to hrůza. V pátek jsem se teda ulila ze školy - jsme byli s holkama na burze středních škol :D Bylo to něco, hlavně když nás tam kdosi začasl zkoušet z matiky. A nejvíc ze všech se mi líbila škola na ochranu osobních a majetku - prostě pro bodyguardy :D :D Já bych se jim tam asi rozlomila ale vypadalo to drsně.
Nooo pak jsme vyrazili do Vaňkovky, holky já nevím jak vy ale já po těch obchodech chodila dvě hodiny a měla sem dost ( Taky je pravda že bych měla mín dost mít víc ve peněžence že jo... ale co ) Navíc mě deprimuje že potřebuju levný věci na dárky!!! Ale kde je sehnat?!?!?!? Kdyby jste někdo měli tip tak určitě písněte. Navíc mám dilema co bráchovi a taťkovi ( mamce se vždycky něco najde ) ale s těmahle já mívám probolém. Pls pište mi co jim dáváte vy at se můžu inspirovat Děkujuuuuu!!!!! :-*
No a včerejšek - ráno jsem se změnila na bahenní bytost. Jeli jsme na koníčky a ono je to tam těžce rozbahnění. Zabadla jsem i s koněm po kotníky když jsem ho vedla nahoru abych si mohla nasednout.... Chudáci boty ( a chudáci autobusák s kterým jsme jeli zpátk dom má tam po nás krásný šlápoty :-D ) A večer mi ještě ke všemu tatulínek najel i s křeslem nanohu takže chudáci malíček, ukazováček a prostředníček málem opustili svět prstů a vydali se do prstového nebe... Au každopádně to bolí :( :(

Su teda ukecaná ještě jsem se nedostala ani k nadpisu! No tak k němu - Jako lak na nehty. Včera jsem si pročítaa citátky ( asi jich sem pár hodim některý mě vážně dostali ) A jdeen z něl asi takhle:
" Láska je jako lak na nehty, ze začátku je krásná ale potom oprýští a musí pryč"
Nevím, ale já s tím nesouhlasím. Přiznávám dobrovolně jsem zamilovaná a rozhodně ne šťastně, ale jsem už dlouho a přeze všechny věci co se děli, jsem pořád. Možná někdy vážně trochu oprýskala, ale vždycky se spíš dolakoval původní vzor a jelo se dál.... Jak to máte vy???
Your Mar-Yeah
P.S. Malinko jsem to dodělala ( změnila barvu písma a ztmavila pozadí doufám že je to ted o něco čitlnější.

New design

24. listopadu 2007 v 15:50 | Mar-yeah |  News
Tak je tady definitivně nový - Zimní design. Asi jsem vážně ulítlá přes kočky, takže se nedivte záhlaví. :D No jinak se mi tenhle novej docela líbí - doufám že si na něj vy i já brzo zvyknete...
Náhled:
Dal mě docela zabrat :(
  • Nejdřív jsem zapomněla do záhlaví vepsat tři slova z nápisu
  • Pak jsem 5x zmenšovala a zvětšovala vločku
  • Na 4x tvořila pozadí
  • Barvu písma jsem měnila asi 20x dokonce jsem se kvůli tomu naučila převádět barvy!!!
  • V závěru... Byla to síla :-D
Tak doufám že se vám líbí a pište komentíky ;o)

Den blbec

22. listopadu 2007 v 20:41 | Mar-yeah |  From my life
Tak dnešnímu dnu nejde říct jinak než - Den Blbec. Přijdu do školy a chudinka kámoška zapomněla doma penízky na koncert - jako za celou třídu. Vážně mi jí bylo chudinky líto... Celou první hodinu jsme rýsovali " podobné" trojúhelníky. Až do zblbnutí, pořád dokola. To jsem si vážně užila... Druhou hodinu test na vodstvo.... Jako nějaká blbá Česká republika a její řeky. Znáte to někdo :D :D ? Nejlepší bylo, že pak jsme šli na ten koncert. Byli to nějakcí 4 borci tak 40 co hráli an dechové nástroje... A byli úchylní. Jeden byl přímo slizkej a nechutnej. Pořád i strkal ten svůj nástroj do rozkroku a čuměl se nám do výstřihu. No a druhýmu z nich se, jak to žíct hezky zaobaleně, no prostě se nám kráásně vzrušil Brrrrrrrrrr!!!
Sem myslela že tam hodim šavlu...Eeee. No a hned na to jsme psali fyziku Ampérovo pravidlo pravé ruky taky milý... Na to děbl a rodinka. Kdo si myslí, že rodinka je oddech at se jde mrknout k nám fakt....
Člověk by řekl, že už je to konec, ale ono né. Úča co nás měla " hlídat" o volné nás vyhodí... A pak tělák. Holky nic proti ale hiphop prostě není moje parketa a já to naprosto nechápu.... A chudinky moje záda asi je dlooouho neohnu....
No tak jsem dorazila domů. Slunko zapadlo a to jako bydlím od školy kousek, vyráběla sem nový image ( už nabíhá ) a skoro hned vyrazila do kreslení. To byli keci...
" Jsem psychycky vydržená" ( to jako vypadlo ze mně ) a za moment " Tak já jdu do záchodu" tak nwm nwm co to se mnou je....
Your Mar-Yeah


Pár vtípků

22. listopadu 2007 v 20:05 | Mar-yeah |  Vtipy
Pár vtípků všeho druhu:

Diplomat je člověk, který Vás pošle do prdele takovým způsobem, že se budete na ten výlet dokonce těšit.

Nymfomanka ve velké krizi jde po ulici. Má obrovskou chuť na sex. Klepe na nějaké dveře, ale nikdo neotevře a nikde nikoho nepotká. Potom uvidí kostel a vejde do něj. Není tam nikdo krom kněze.
"Co si přeješ, dcero?" ptá se farář.
"Tebe, vem si mě!"
"Prosím?" ptá se otec.
"Chci to a už to nevydržím!!!"
"Ale dcero, jsi v domě božím!!"
"To je mi jedno, chci, abys se mnou souložil, hned!"
"Ale já nemohu! Jsem kněz!!!"
Dívka se svlékne a lehne si na oltář. Má nádherné tělo a kněz neví, co dělat, už to nemůže vydržet, poleje ho horko, pokřižuje se a ptá se Ježíše: "Pane, co mám dělat?"
A Ježíš odpoví: "Sundej mě z kříže, ty debile, sundej mě z kříže !!!!"

Keira - fotky

22. listopadu 2007 v 16:51 | Mar-yeah |  Keira Knightley
Keira Knightley spíše umělecké fotky ;o)
( Vypadat tak nebo oblíct si něco z toho hmmmm....*IN LOVE* )
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Keira podle ČSFD

22. listopadu 2007 v 15:56 | Mar-yeah |  Keira Knightley
Keira Knightleyová se narodila 26. března roku 1985 v Teddingtonu ve Velké Británii. Původně se jmenovala Kiera, ale Keira se přece jenom lépe čte a vyslovuje. Herecké předpoklady měla už od narození, protože její otec Will hrál v divadle a v televizi a matka Sharman hrála až těsně do jejího narození. Už od mala chtěla být herečkou a toužila mít vlastního agenta. Bohužel trpěla dyslexií, ale za pomoci své matky se jí tento handicap podařilo překonat. Její agent, kterého jí nakonec rodiče pořídili jí už v sedmi letech zařídil první setkání s kamerou. A to v televizním filmu ROYAL CELEBRATION. Podle nařízení rodičů však směla hrát pouze o prázdninách, aby neflákala školu. Ale i tak získavala další praxi v televizi.