Postavy - Karlík....

9. září 2007 v 19:17 | Mar-yeah |  Karlík a továrna na čokoládu
1. Karlík Bucket
Obrázek “http://www.pixiepalace.com/wp-content/uploads/2007/04/CharlieAndTheChocolateFactoryMovie.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Karlík Bucket pochází z chudé rodiny bydlící na okraji města. I podle jejich domu je poznat že nejsou nikterak bohatí. Žije se svými prarodičemi ( Oběma ) a rodiči. Otec pracuje v továrně na zubní pasti jednoho dne ho ovšem vyhodí. karlík má velice rád čokoládu tuto pochoutku si může dopřát jen jednou za rok na své narozeniny. Ty se kvapem blíží a do oběhnu se rozeběhl zlaté kupony ( Kdo jej najde vyhraje výlet do továrny na čokoládu opředené mnoha tajemstvími. ). Karlík nakonec jeden z nich najde a vydá se do továrny snů se svým dědečkem který v ní kdysi dávno pracoval.....

2. Veruca Saltiny
Obrázek “http://imagecache2.allposters.com/images/pic/PF_NEW%5C08_24_2005_B/PF_1247190~Charlie-And-The-Chocolate-Factory-Veruca-Posters.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Veruca je rozmazlená dcera bohatých rodičů. Její otec vlastní továrnu na loupání ořechů a jen díky němu získá svůj zlatý kupon. Oba rodiče jí plní co jí na očích vidí a to jí rozhodně neprospělo.

3. Violka Garderobová
Obrázek “http://www.atoww.com/wallpapers/2005/charlie-and-the-chocolate-factory/awp_0_800.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Violčiným hlavním znakem je že neustále žvýká "žvejku" je totiž mistryní ve žvýkání. její matka ji málem obdivuje. Violka je také dost rozmazlená. Svoje mistrovství získala tím že na jedné žvýkačce " Pracuje třeba 3 měsíce.

4. Augustus Gdoule
Obrázek “http://www.filmsy.com/wp-content/uploads/2006/01/charlie.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Augustus pochází z Německa. Jeho otec je řezník matka se zřejmě pouze stará o svéo milovaného synáčka. Augustus neustále pojídá čokoládu tak také našel zlatý kupon. Nemluví plyně anglicky přesto ale velice dobře je "vypasený" a neustále něco jí...

5. Mike Telekuk
Obrázek “http://us.movies1.yimg.com/movies.yahoo.com/images/hv/photo/movie_pix/warner_brothers/charlie_and_the_chocolate_factory/jordan_fry/mikeposter.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Mike je odborní přes fyziku je nesmírně inteligentní ale také rozkazovačný a ehoistický. Jeho zábavou je počítač. Čokoládu ani jiné sladkosti nejí. Věří vědě. Otec je učitelem zeměpisu na střední škole.

6. Willy Wonka
Obrázek “http://www.mables.com/halloween/products/willy-wonka-costume.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Willy Wonka vlastní největší továrnu na čokoládu. Je synem zubaře Wilbura Wonky jako malý utekl z domova protože otec nechtě aby se Willy stal cukrářem. Willy tak vyrůstal bez rodiny začal s malým krámkem ale jeho výrobky posléze znal celý svět. Postavil svoz továrnu hodnš lidí mu ale závidělo a kradli jeho recepty proto ji Willy uzavřel až ted ji otevírá pro 5 dětí náhodně vybranných, z nichž jedno dostane speciální výhru...
7. Umpalumpové
http://www.cinemablend.com/images/news/1285/_1119653628.jpg
Umpalumpové jsou národ maličkých lidiček ( vysokých asi jeden metr ). Willy Wonka je našel v zemi jménem Lumpárie, tito lidičkové milují kakaové boby Willy s nimi tedy uzavřel smlouvu že když pro něj budou pracovat dostanou jako odměnu čokoládu.Umpalumpové nabídku přijali a pro Wonku pracují. Mají smysl pro humor nadání inprovizace a jsou pracovití...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dffgghhhj | 15. června 2011 v 15:04 | Reagovat

debili

2 sofie | 17. ledna 2012 v 18:33 | Reagovat

kde je tlustá Fialka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama